SİTEMİZ ÜZERİNDEN

GEBELİK HESAPLA

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ ÖĞREN!

Hakkımızda

Öncelikle herkese merhabalar ben sitenin admini Ebru Gürsel 2010 yılından bu yana gebeligihesaplama.com sitesinin genel direktörlük görevini üstlenmiş bulunuyorum. Bende bir anne olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile hareket ederek yeni anne olacakların veya hamilelikte tecrübeli olup da sürekli yeni şeyler keşfetmek isteyenlerin duygularına tercüman olmaya çalışıyorum. Sitemiz tamamen bilgi vermeye yönelik açılmış olup aslında kendi hobi alanım olması sebebiyle üzerine düştüğüm ve zaman içerisinde çevremi genişleterek profesyonel bir yapıya büründürülmüş bir gebelik sitesi halini almıştır.  Sitemizde genel hatları ile 2 çeşit sorgulama yapılabilmektedir.

  1. Gebelik Hesaplama
  2. Çin Takvimine Göre cinsiyet öğrenmedir.

Gebelik hesaplama çoğu bayanın rutin olarak yapmış olduğu hesaplama işlemlerinden biridir. Ne zaman doğum yapacağım veya gebelik sürecine yönelik bu tarz sorgulamalar çok rağbet görür. Bunun yanından ne kadar inanır- inanmazsınız orası tartışılır ancak çin takvimine göre cinsiyet öğrenme işlemi de ülkemizde büyük bir popülarite sahibidir. Bizler gebeligihesaplama.com yönetimi olarak her iki sisteme yönelik olarak sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Hamilelik ve doğum süreçleri aile hayatında ve ilişkilerde çok farklı değişkenliklerin yaşandığı ve hayatı bütünü ile etkileyen bir süreç olarak yorumlanabilir. Bu süreç içerisinde bir çok sorun oluşabilmekte çoğumuz bu süreçlere yönelik ayrıntılı bilgiler almak için araştırmalar yapmaktayız.

Bu sebeple biz de gebeligihesaplama.com sitesi olarak kullanıcılarımızın nitelikli bilgiler edebilmeler güvenilir sorgulama yapabilmeleri adına sitemizi kurarak kullanıcı odaklı hizmet sunmayı temel ilke edindik.  Sitemiz içerisinde bulunan makaleler ve sorgulama sayfaları tamamen bilgilendirme amaçlı olup hiçbir şekilde resmi kurumlarla bağlantısı yoktur.

Bunu kesin olarak bilmenizi isteriz ki herhangi bir kâr amacı gütmeden gönüllü bir çalışma grubu tarafından oluşturulmuş olan www.gebeligihesaplama.com sitemiz deki bilgiler nihai bir karar işaret etmez. Bununla ilgili uzman doktorunuzdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Uzmana Sor Canlı Destek Hattı

Sitemizin uzmana sor ve canlı destek al kısımlarından gönüllü olarak bizimle birlikte çalışan kadın doğum uzmanlarına sorularınızı iletebilirsiniz. Mümkün olduğu sürece uzmanlarımız sizlerin sorularını kısa süre içerisinde yayımlayacaktır.

İletişim

Sitemiz ile ilgili soru, görüş, reklam, öneri ve şikayetlerinizi gebeligihesaplamacom@gmail.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yetkili Sorumlu: Ebru Gürsel

Gebeligihesaplama.com | Gebelik Hakkında Herşey…